Наш град данас! Дечји осмеси, прелепа улица, дивни, вредни васпитачи и сјајна деца, која нас сваки дан уче нечем новом! ♥️

Наша школа је данас била део бајке "Јесењи карневал".🥰

Ученици млађих разреда су данима били вредни и правили дивне украсе, јесење предмете, које су данас поклонили другарима из вртића, а они радосно прихватили и продавали на свом штанду!

Школарци и старија вртићка група, сви заједно данас!

Данашње дружење и сарадња ОШ "Кнез Лазар" и објекта "Дечије царство" имало је за циљ, подршку, дружење, учење хуманости и лепоту одрастања!

Велико хвала васпитачицама: Милици Арсенијевиц, Дуски К. Драгичевић и Александри Јовановиц на сјајном гостопримству и сарадњи! 🙂

Велико хвала сваком детету наше школе на учешћу, сваком родитељу на стрпљењу и разумевању, учитељицама Марији Павловић, Весни Палибрк и наставници информатике Ани Палибрк на организацији!